Higieniczne półmaski neoprenowe antysmogowe z węglem aktywnym

Opis:
Czas użytkowania półmaski zamontowanej w kominiarce zależy od wielu czynników tj. budowa ciała, wiek, wzrost, poziom wysiłku fizycznego, wykonywana czynność.

Przyjmuje się że produkt przydatny jest do użytku do momentu gdy opory oddechowe wynikające z zapchania pyłem są zbyt duże i uniemożliwiają swobodne oddychanie.


Zastosowanie:
Kominiarka wyposażona w półmaskę antysmogową służy do zabezpieczenia układu oddechowego przed wdychaniem uciążliwych pyłów i zapachów związanych m.in. z emisją spalin samochodowych.

Dodatkową zaletą tego produktu jest komfort cieplny użytkowania nawet podczas szybkiej jazdy na rowerze. 


Kominiarka idealnie nadaje się do codziennego użytku ale również ze względu na swoją budowę polecana osobom aktywnym fizycznie.

Zintegrowana półmaska skuteczne chroni przed pyłami PM10PM2,5, jak i submikronowymi.
Posiadają wkładkę z włókniny z węglem aktywnym, dzięki czemu pochłaniają dwutlenek siarki (SO2) i dwutlenek azotu (NO2), związki toksyczne dla organizmu, powstające na skutek spalania paliw. 
Służy:
WYMIANA FILTRA:
1. Otworzyć maskę. Po otwarciu – widoczne będą wewnętrzne części zaworów wydechowych.
2. Otworzyć każdy zawór, zgodnie z zamieszczoną na nim instrukcją (OPEN). Obrót zaworu spowoduje odłączenie go od części zewnętrznej.
3. Wymontować dwa zawory, wyjąć filtr.
4. Włożyć nowy filtr. Zamknąć każdy zawór, zgodnie z zamieszczoną na nim instrukcją (CLOSE). Obrót zaworu zakończy procedurę wymiany.


Do góry